Centrum Seniora Barbara w Szemudzie

- A +
Nowy slajd 1 Nowy slajd 2 Nowy slajd 3 Nowy slajd 4

O domu

  Centrum Seniora Barbara w Szemudzie jest placówką  o zasięgu ponadlokalnym spełniającą standardy określone w przepisach Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Zgodnie z decyzją Wojewody Pomorskiego Centrum Seniora Barbara jest placówką zapewniającą całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku.

  Nowoczesny kompleks budynków utrzymany w ciepłej pastelowej kolorystyce elewacji i wnętrza pozbawiony jest barier architektonicznych. O dostępności pomieszczeń dla osób niepełnosprawnych stanowią szerokie drzwi, toalety i łazienki wyposażone w uchwyty i siedziska. Wokół Centrum znajduje się park z alejkami spacerowymi i fontanną. Mieszkańcy mogą korzystać z kawiarni i herbaciarni, która znajduje się w holu głównym. 
Dla naszych Pensjonariuszy przygotowaliśmy przestronne, komfortowe 1, 2 i 3- osobowe pokoje. Wszystkie pokoje posiadają  łazienki i są wyposażone w TV,  system przyzywowo-alarmowy i system samoczynnej sygnalizacji pożaru. Zapewniamy pokoje umeblowane , ale również istnieje możliwość umeblowania pokoju we własnym zakresie, według swoich upodobań i gustu. Ponadto połowa pokoi posiada wyjście na balkon, mieszkańcy mają też do dyspozycji taras wyposażony w meble ogrodowe. Centrum posiada nowoczesną kuchnię z przestronną jadalnią z kominkiem i sprzętem audio wideo.

  Atutem Centrum Seniora Barbara w Szemudzie jest zamieszkiwanie po sąsiedzku właścicieli, którzy czuwają nad utrzymaniem domowej atmosfery i prawidłową realizacją zadań personelu.

 

zezwolenie 1zezwolenie2