Centrum Seniora Barbara w Szemudzie

- A +
Nowy slajd 1 Nowy slajd 2 Nowy slajd 3 Nowy slajd 4

= JESIEŃ W CENTRUM SENIORA BARBARA =

Piątek, 30.10.2015

Jesień w tym roku przywitała nas niezwykle ciepło, słonecznie, kolorowo. Podobna atmosfera panuje również w Centrum Seniora Barbara.

 

Na początku października w Naszym ośrodku odbyło się popołudnie pełne tańców, uśmiechów i zabawy.  Wszystkim pensjonariuszom do tańca przygrywała kapela. Nie zabrakło również wspólnych śpiewów. Dodatkowo do pląsów niejednokrotnie przyłączyli się goście naszych seniorów. Czas przy muzyce upływał szybko i aż szkoda, że ów bal zakończył się wieczorem i nie trwał do białego rana. 

 

 

 

Czas wolny mieszkańcy naszego Centrum spędzają bardzo efektywnie. W minionym miesiącu październiku z inicjatywy naszych dwóch mieszkanek Pani Walentyny i pani Zofii powstał niezwykły różaniec z żołędzi. Różaniec ten towarzyszył naszym pensjonariuszom w modlitwie, która odmawiana była przez naszych mieszkańców co dzień, ku czci Najświętszej Maryji Panny.

 

 

 

Październik to także miesiąc, w którym można podziwiać w pełnej krasie uroki jesieni. Nasi mieszkańcy chętnie uczestniczą  w spacerach, z których czerpią inspiracje do wykonywania różnorakich ozdób. Podobnie stało się także w przypadku liści w ciepłych barwach, które nasi seniorzy wykonali samodzielnie. 

 

Powrót