Centrum Seniora Barbara w Szemudzie

- A +
Nowy slajd 1 Nowy slajd 2 Nowy slajd 3 Nowy slajd 4

II ROCZNICA DZIAŁALNOŚCI CENTRUM SENIORA BARBARA

Środa, 03.08.2016

Ach co to był za dzień. W sobotę 16 lipca obchodziliśmy II Rocznicę działalności Centrum Seniora Barbara. Na ten jubileusz zaprosiliśmy rodziny mieszkańców, naszych byłych mieszkańców oraz naszych przyjaciół, którzy zawsze nam sprzyjają. Nie zabrakło Księdza Proboszcza, doktora Panfiłowicza z małżonką, kleryka Dawida oraz Rodziny Pani Dyrektor, która mocno ją wspiera w prowadzeniu Centrum Seniora we właściwą stronę. 

 

 

 


Uroczyste obchody rozpoczęliśmy od Mszy Św. w ogrodzie w intencji naszych mieszkańców, którą sprawował ks. Proboszcz Robert Kaczorowski. Po niezwykle inspirującej homilii Nasi mieszkańcy wręcz uskrzydleni zatańczyli do piosenki Maryli Rodowicz" Nie spoczniemy". Seniorzy oraz personel przyozdobieni byli wiankami lub utonierkami z polnych letnich kwiatów. Do układu chętnie dołączyły rodziny i stworzyliśmy prawdziwy krąg Naszej dużej Rodziny Centrum Seniora Barbara. 

 


 


Po serii artystycznej przyszedł czas na poczęstunek w gronie bliskich. Nie zabrakło chętnych, którzy skusili się na pyszne kiełbaski z grilla, a także swojskie przetwory ze stołu wiejskiego. Sałatki, przekąski, ciasta- każdy znalazł coś dla siebie.

 

 

Dla dzieci przygotowany był kącik z animacjami oraz popcornem. Maluchy przyjemnie spędzily letnie popołudnie podczas zabawy.  

 

Zaś nam wszystkim ku polepszeniu humorów, które i tak były wyśmienite przygrywał zespół, który już od dawna uświetnia uroczystości w Centrum Seniora Barbara. Rozmowom, śpiewom i tańcom nie było końca.

 

 

Biesiada trwała do późnych godzin i wszyscy obiecali, że za rok znów spotkamy się w tym samym gronie.

Powrót